• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Цифрові вимірювальні комплекси для вчителів Києва Брав участь

Доданий
10.07.2017
Номер
281
Освіта

Сучасна школа знаходиться етапі, коли необхідно змінити стару академічну методику викладання природничих наук на нову інтерактивну, пошукову, дослідницьку. Найголовніше завдання в умовах інформаційного суспільства – мотивувати та навчити дітей ефективно використовувати новітні технології задля самостійного отримання знань та їх подальшого використання в умовах сучасного життя.

Автор проекту
Олег
Олег Кощуєв
Бюджет
1 980 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Загальноміський

Опис

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Сучасні технології дають можливість показати учням як відбуваються природні явища, продемонструвати процеси, показати практичне застосування отриманих знань. На сьогоднішній день школа не має належного матеріального та технічного забезпечення кабінетів природничих наук, в яких застаріле обладнання, відсутня мультимедійна та інтерактивна техніка. Це не дозволяє висококваліфікованим вчителям познайомити учнів з можливостями, які надає сучасне інформаційне середовище для вивчення цих дисциплін.

Мета проекту*

Метою проекту є підвищення рівня навчального процесу в школах за рахунок покращення матеріальної бази. Використання цифрових вимірювальних комплексів допоможе полегшить засвоєння матеріалу учнями, розширить їхній світогляд, сформує уміння добувати інформацію з різних джерел.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Наказом МОН від 22.06.2016 №704 “Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення... ” передбачено наявність в кабінетах природничих наук цифрових вимірювальних комплексів. На жаль, такі комплекси не виробляються в Україні, а імпортні занадто дорогі для масового оснащення ними шкіл в наших реаліях. Ціна таких комплексів (Vernier США, Еinstein Ізраїль) сягає 100 - 200 тисяч гривень.
Разом з тим в Києві є ряд підприємств здатних виробляти такі комплекси в 2-4 рази дешевше.
Таким чином, цей проект дасть можливість не тільки отримати школам Києва сучасне обладнання за доступною ціною, а й створить в Києві нові робочі місця в сфері високих технологій.

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
-

Співавтори проекту

Федотов В'ячеслав Віталійович

Відповідальні підрозділи

Департамент освіти і науки, молоді та спорту ВО Київради (КМДА)