• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Універсальний спортивний майданчик школи № 25 Брав участь

Доданий
08.07.2017
Номер
248
Спорт

Спортивний майданчик з освітленням для мініфутболу, баскетболу, волейболу, бадмінтону з покриттям з ПВХ плитки.

Автор проекту
Володимир
Володимир Поплавський
Бюджет
399 800 грн
Розрахунок бюджету
Район
Шевченківський
Адреса
Володимирська вулиця, 8/1, Київ

Опис

Житловий масив / мікрорайон (у разі реалізації в конкретному мікрорайоні)

Десятинна

Адреси, назва установи / закладу, будинку

Київ, вул. Володимирська 1, школа № 25

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Спортивний майданчик школи №25 не відповідає вимогам безпеки учнів під час проведення занять і позашкільної роботи. Існуюче окриття - штучна трава, якому вже майже 10 років зносилося і стало небезпечним під час занять. Пропонується замінити зношене покриття плиткою ПВХ для спортивних майданчиків, встановити нові конструкції футбольних воріт, конструкції баскетбольних щитів, конструції волейбольної сітки, переносні конструкції бадмінтонної сітки.

Мета проекту*

Створити для учнів школи і мешканців мікрорайону доступний спортивний майданчик для занять різними видами спорту і забезпечення учнів школи необхідними спортивними спорудами для виконання вимог шкільної програми.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропонується замінити зношене покриття плиткою ПВХ для спортивних майданчиків, встановити нові конструкції футбольних воріт, конструкції баскетбольних щитів, конструції волейбольної сітки, переносні конструкції бадмінтонної сітки. Зробити освітлення майданчику.

Для кого цей проект

Перш за все для молоді, якій умови сучасного життя нав’язливо пропонують легкодоступні форми дозвілля – компьтерні ігри, пиво, цигарки. Друга мета цього проекту – зробити фізкультуру і спорт привабливими і легкодоступними для всіх верств населення.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Відкриття фінансування проекту – до 10 березня 2018 р. 2. Розробка паспорту об’єкту, проведення тендерів і підписання угод - до 30 березня 2018 р. 3. Підготовчі і планувальні роботи – до 15 квітня 2018 р . 4. Основні роботи – укладка покриття з пластикової плитки, огорожа, встановлення конструкцій – до 10 травня 2018 р. 5. Урочисте відкриття, масові заходи, турніри – 15 травня 2018 р.

Ключові показники оцінки результату проекту

1. Соціальний - легкодоступність і привабливість спорту – ознака цивілізованого суспільства. Покращення міського середовища мікрорайону. 2. Медичний – як що не заохочувати молодь до занять спортом, нове покоління буде мати всі ознаки фізично хворої нації з діагнозами гіподинамія і Інтернет-залежність. 3. Організація в подальшому регулярних турнірів і занять з різних видів спорту професійними тренерами на волонтерських засадах і за рахунок залучення коштів меценатів і спонсорів.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Відсутність підтримки міської і місцевої влади. Адміністративна зарегульованість бюджетного фінансування.

Приклади (кейси) схожих рішень

Спортивний майданчик ліцею 100 «Поділ» - ввід в експлуатацію – червень 2015 р. Волейболний майданчик на Оболонській набережній – ввід в експлуатацію 2012 р

Автор проекту є автором електронної петиції до Київської міської ради, яка набрала більше 1000 голосів

Ні.
-----

Фотографії